تولید ویدیو معرفی پزشک

ویدیو معرفی پزشک یکی از راه‌های دیجیتال مارکتینگ است که در زمینه جذب مخاطب برای پزشکان عزیز می‌تواند بسیار مفید واقع شود. ساخت و تدوین ویدئوهای تبلیغاتی و معرفی مستلزم آشنایی با شرکتی متبهر و یک سری نکات است که در این مقاله به آن می‌پردازیم و کمی هم درباره برندسازی از طریق ساخت ویدئو معرفی پزشک سخن خواهیم گفت.

نمونه ویدیوهای تولید شده از پزشکان محترم که توسط تیم تولید محتوا سایت دکتر من تولید شده را در پایین صفحه مشاهده نماید  

            جهت سفارش با شماره 09924017304 تماس بگیرید

ویدئوی معرفی پزشک

ویدئوی معرفی پزشک یکی از راه‌های دیجیتال مارکتینگ است که در زمینه جذب مخاطب برای پزشکان عزیز می‌تواند بسیار مفید واقع شود. ساخت و تدوین ویدئوهای تبلیغاتی و معرفی مستلزم آشنایی با شرکتی متبهر و یک سری نکات است که در این مقاله به آن می‌پردازیم و کمی هم درباره برندسازی از طریق ساخت ویدئو معرفی پزشک سخن خواهیم گفت.

چرا باید از ویدئو برای معرفی پزشکان استفاده شود؟

راه‌های زیادی برای فعالیت در عرصه دیجیتال مارکتینگ وجود دارد. تولید پادکست، تولید فیلم و ویدئو معرفی پزشک، تولید محتوای متنی و … همگی از مصادیق این حوزه هستند. ویدئو معرفی پزشک نیز مانند سایر روش‌ها نتایج خوبی در زمینه تبلیغات از خود برجای گذاشته است. از طریق ویدئو می‌توان مطالبی عرضه کرد که علاوه بر تبلیغ جنبه علمی نیز داشته باشد.

برای ساخت ویدئوی معرفی پزشک باید چه اقدامی انجام داد؟

شرکت‌های تبلیغاتی بی شماری در زمینه ساخت و تولید محتوا فعالیت دارند. اما از آنجا که ساخت ویدئو علاوه بر امکانات نیازمند مهارت هم هست کمتر شرکتی به خود جرات ورود به این وادی را می‌دهد.دکتر من سایتی است که می‌تواند در این زمینه به خوبی شما را راهنمایی کند این وبسایت با داشتن چندین سال سابقه کاری و نمایش چندین نمونه موفق از کارهای تبلیغی خود، شرکتی معتبر برای ساخت ویدیو تبلیغی به شمار خواهد رفت.

آیا برندسازی در پزشکی اهمیت دارد؟

قطعا بله هر حرفه‌ای در هر زمینه‌ای که باشد برای پیشرفت و افزایش درآمد نیازمند تبلیغات و برند‌سازی است. برند‌سازی به طرق مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از راه‌های برندسازی برای پزشکان ساخت و تدوین فیلم‌های کوتاه است.

دلایل اهمیت تبلیغات در برندسازی چیست؟

قطعا می‌دانید که شناخت هرچه بیشتر یک پزشک توسط مردم منجر به افزایش درآمد او خواهد شد. گذشته از درآمد تولید محتوای مفید و علمی می‌تواند محبوبیت پزشک را در جامعه بالا ببرد و نام او را بر سر زبان‌ها بیندازد.اگر اشخاص از رزومه درخشان یک فرد معالج باخبر باشند قطعا احتمال مراجعه آنان به مطب و یا کلینیکی که آن دکتر در آن کار می‌کند بالاتر خواهد رفت.

روش‌های نوین تبلیغات

با گذر زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی شیوه‌های تبلیغاتی شکل متمایز به خود گرفته‌اند. بعنوان مثال در گذشته برای معرفی یک دکتر خوب بازاریابی سینه به سینه انجام می‌شد به این مفهوم که فردی آشنا به بیمار، پزشکی معتبر و ماهری را معرفی می‌کرد. اما امروزه با پیشرفت شیوه‌های بازاریابی روش‌های جدیدی برای تبلیغات پا به عرصه ظهور گذاشته‌اند. ساخت و تولید ویدئوی معرفی پزشک یکی از این شیوه‌های تبلیغاتی است که در سال‌های اخیر به خوبی مورد استقبال واقع شده است.

ویژگی‌های یک پزشک خوب چیست؟

علاوه بر مهارت و قدرت تشخیص بالای پزشک، دانستن علم روز دنیا، توانایی انجام عمل‌های سخت و درمان بیماری‌های ناعلاج یک پزشک خوب برای این که دراین برهه از زمان به کار خود ادامه دهد.باید رو به سوی تبلیغات بیاورد. ممکن است پزشکی با چندین سال سابقه و مهارت بالا نسبت به پزشکی با مهارت و تجربه کمتر از دید بیماران مخفی بماند. اینجاست که ارزش تبلیغات مشخص می‌شود. تبلیغات در واقع یکی از راه‌های افزایش درآمد است. همان طور که اشاره کردیم شیوه‌های جدیدی برای تبلیغات به میدان آمده است که امروز در مورد ویدئو معرفی پزشک صحبت می‌کنیم.

ویدئوی تبلیغاتی معرفی پزشک چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویدئوی تبلیغی می‌تواند از صحبت‌های علمی پزشک تهیه شود و یا از جراحی‌های موفق او فیلم برداری شود مانند فیلم‌هایی که برای عمل‌های زیبایی در دنیای مجازی آپلود می‌گردد. ویدئو تبلیغی می‌تواند در مورد رزومه، تحصیلات و معرفی یک پزشک باشد. این موارد صرفا برای ایده گرفتن هستند. پزشکان عزیز می‌تواند خواست و سلیقه خود را به طور کامل در ساخت محتوای فیلم به کار ببرند.

آیا می‌توان ساخت فیلم تبلیغاتی را شخصا انجام داد؟

قطعا خیر. ساخت ویدئو تبلیغاتی نیازمند تجهیزات فیلم برداری، نور پردازی، تدوین‌گر، ادیتور و … است. علاوه بر این‌ها شخصی که اقدام به تهیه محتوای تبلیغی می‌کند در کنار اینکه باید دانش خوبی در زمینه فیلم برداری و مدیریت صحنه داشته باشد باید در مورد برندسازی و تبلیغات پزشکی نیز سر رشته داشته باشد.

دکتر من

دکتر من یک وبسایت پزشکی تبلیغاتی است که در زمینه برندینگ و ساخت ویدئو معرفی پزشک فعالیت دارد. برای تهیه از این قبیل ویدئوهای تبلیغی و به روز می‌توانید با دکترمن ارتباط برقرار کنید